אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

אפיון אפליקציות מובייל

אברא ווב & מובייל ידועה כאחד מהחברות המובילות בישראל לפיתוח אפליקציות. מה הסוד שלנו? תכלס, זה נורא פשוט. אנחנו משקיעים בשלב האפיון.

אפיון אפליקציות מובייל על קצה המזלג

פיתוח אפליקציית מובייל היא דבר מתבקש עבור חברות רבות, החל מסטארט-אפים ועד לחברות גדולות ומבוססות. מדובר בתהליך עם שלבים רבים: עיצוב, אפיון חוויית משתמש, פיתוח פרונט-אנד, פיתוח בק-אנד, בדיקות ועוד. אבל רבים לא יודעים שהשלב ההתחלתי – הידוע בשם אפיון אפליקציות מובייל – הוא אחד השלבים החשובים ביותר. זה השלב שמגדיר את המהות של האפליקציה, את מי היא אמורה לשרת, ואיך.

בואו נתחיל מהסוף: אפיון אפליקציות מובייל הוא תהליך שאמור להסתכם במסמך אפיון מפורט שישרת את הצוות שעובד על פיתוח ועיצוב האפליקציה, ויסייע לחברי הצוות לבצע עבודה מדויקת, מהירה, חסכונית ויעילה. לשם כך, הצוותים של אברא ווב & מובייל ושל הלקוח נפגשים, ושמים את הכל על השולחן. בין היתר, אנחנו מדברים על גודל האפליקציה, הארכיטקטורה שלה, קהלי היעד שלה, מטרותיה ויעדיה, החוויה שהיא אמורה לייצר, פוטנציאל הסקלביליות שלה ועוד.

ברגע שכל המידע מועבר מהלקוח אלינו – תהליך שלרוב כולל סיעורי מוחות והעלאת רעיונות מהצד שלנו – נוכל לגבש מסמך עבודה מפורט, שמנחה את המפתחים ואנשי העיצוב שלנו לאורך כל הדרך. מסמך זה כולל את מכלות ההחלטות שהתקבלו ביחד עם הלקוח, החל מטכנולוגיות הפיתוח ועד לצבעים המובילים. בין היתר, נחליט ביחד אם כדאי לפתח אפליקציה היברידית או להשקיע דווקא באפליקציית נייטיב. בנוסף, נקבע מסגרת קשיחה ללוחות הזמנים של הפרויקט.

איך ממשיכים מכאן?

אפיון אפליקציות מובייל זו מומחיות שפיתחנו לדרגת אמנות. תהליכי האפיון המדויקים שלנו מגדירים את ההצלחה שלנו בשטח. רוצים גם? דברו איתנו. בואו נקבע פגישה בהקדם!

אפיון אפליקציות מובייל – תהליך שקוף ומסודר

אפיון אפליקציות מובייל חייב להיות שקוף ומסודר. אם הוא לא, אז הפרויקט עלול להתארך ולהפוך למורכב יותר – וזה סתם מיותר. תהליך האפיון נשען על קבלת החלטות חכמה, שמתבססת על נתונים. כל החלטה – סוג האפליקציה, למשל, או רמת המורכבות שלה – חייבת להיות מבוססת על מידע עדכני ועל מערכת שיקולים של בעד ונגד. לאחר שמסרנו ללקוח את כל המידע שרלוונטי לקבלת החלטה מסוימת, ניתן לקבל את ההחלטה באופן רציונלי ומקצועי.

כל החלטה שמתקבלת מבוססת על שקיפות מלאה של כל הצדדים המעורבים, ומתועדת באופן מסודר. תיעוד התהליך חוסך ללקוחות שלנו וגם לנו המון אי-בהירות ועיכובים מיותרים. מניסיון, כשעושים אפיון שקוף ומסודר, אז המשך התהליך מיישר קו. התוצאה הסופית היא אפליקציה מקצועית, מדויקת ואמינה.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.