אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח אתרים רספונסיביים

אם יש משהו שאנחנו מבינים בו, זה אתרי אינטרנט. רוצים לבנות אתר אינטרנט מצליח? אפיון אתרים רספונסיביים הוא שלב שאי אפשר לוותר עליו.

פיתוח אתרים רספונסיביים על קצה המזלג

לפני שנתחיל לדבר על פיתוח אתרים רספונסיביים, כדאי להתעכב רגע על ההגדרה של המונח "רספונסיבי". אתרי אינטרנט רספונסיביים הם אתרים שמתאימים את התצוגה שלהם באופן אוטומטי למסכים ולמכשירים שונים. אם תביטו בהם על גבי מסך מחשב שולחני, הם ייראו נהדר. אם תגלשו בהם ממכשיר האייפון שלכם, הם יתאימו את עצמם לגודל ולצורת המסך, וייראו לא פחות טוב.

בעולם בו כולנו גולשים מכל מקום ובכל זמן – והגלישה מסמארטפונים נמצאת בעליה מתמדת – אתר שאינו רספונסיבי ייראה מאד לא טוב במרבית המסכים. התוצאה היא אחוזי נטישה גבוהים מאד, פגיעה במוניטין – וגם דירוג נמוך יותר מטעם מנועי החיפוש.

אפיון אתרים רספונסיביים – למה זה כל כך חשוב?

אפיון אתרים רספונסיביים הוא שלב הראשון בתהליך פיתוח האתר האינטרנט של החברה שלכם. בשלב האפיון, המומחים של אברא ווב & מובייל יישבו עם הנציגים של החברה שלכם, על מנת להגדיר את הבסיס לאתר. זה כולל הגדרת קהלי היעד, כמות הדפים, סוגי הדפים ואפיונם, הגדרה ראשונית של דף הבית, השפות של האתר ועוד.

בשלב מסוים, יצטרפו מעצבי ה-UI/UX של אברא ווב & מובייל לתהליך על מנת לדבר על הנראות של האתר, על חווית המשתמש הרצויה ועל מה שהאתר אמור לשדר לקהלי היעד. בסופו של תהליך, צוותי הפיתוח והעיצוב של אברא ווב & מובייל יחזיקו בכל הכלים הנדרשים על מנת להתחיל ליצור עבורכם את האתר הרספונסיבי המושלם.

איך ממשיכים מכאן?

רוצים לפתח אתר רספונסיבי חדשני לחברה שלכם? הגעתם למקום הנכון. פיתוח אתרים רספונסיביים זו המומחיות שלנו. אנחנו ניצור עבורכם מוצר שיסייע לכם להשיג את היעדים העסקיים שלכם. בואו נתחיל. דברו איתנו. אנחנו כאן עבורכם.

פיתוח אתרים רספונסיביים – המפתחות של אברא ווב & מובייל להצלחה

כשאנחנו ניגשים לשלב פיתוח אתרים רספונסיביים, חשוב לנו להכיר את הדנ"א של החברה שלכם מא' ועד ת'. אנחנו מאמינים שהאתר החדש שלכם צריך לשקף את מי שאתם ולהבליט את הייחוד שלכם, את הבידול שלכם מהמתחרים ואת הערכים המוספים שאתם מציעים ללקוחות שלכם.

בנוסף, אנחנו דואגים להישאר מעודכנים בנוגע למגמות השוק ולחידושים הטכנולוגיים שקשורים לאתרים רספונסיביים. עוד בשלב האפיון, נוודא שהאתר מפותח באמצעות הטכנולוגית המתאימות ביותר לצרכים שלכם – על מנת שיעבוד באופן מהיר ויישאר רלוונטי לשנים רבות קדימה.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.