אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח אתר קטלוג

אם לחברה שלכם יש קטלוג מוצרים, ייתכן שאתר קטלוג הוא הפתרון השיווקי המתאים ביותר עבורכם. אפיון אתר קטלוג הוא הצעד הראשון בדרך להגשמת המשימה.

פיתוח אתר קטלוג על קצה המזלג

לא כל אתרי האינטרנט נראים ומתנהגים באותה הצורה, ובהקשר הזה אתרי קטלוג הם קטגוריה בפני עצמה. אתר קטלוג הוא אתר שבו חברה או עסק מציגים את קטלוג המוצרים שלהם ללקוחות קיימים ופוטנציאליים. אתרים אלו הם לרוב מאד ויזואליים, וכוללים תמונות או איורים של המוצרים, יחד עם מידע חיוני נוסף כגון שמות המוצרים, מק"טים ותיאורים קצרים. רוצים המחשה? כנסו לאתר של חנות הביגוד האהובה עליכם. סביר להניח שזהו אתר קטלוג.

במרבית המקרים, אתר קטלוג מתפקד כחנות וירטואלית. על מנת לבנות אתר קטלוג שיניב תוצאות, רצוי לבצע תהליך אפיון מסודר ומעמיק. אפיון אתר קטלוג הינו שלב הכרחי שבו נציגי החברה יושבים עם צוות פיתוח האתר על מנת לתכנן את האתר לפרטי פרטים. בין היתר, ההחלטות שאמורות להתקבל בשלב אפיון אתר קטלוג הן: מבנה דף הבית, סוגי וכמות דפי המוצרים, מבנה דף האודות ועוד.

אפיון אתר קטלוג – למה זה כל כך חשוב?

אפיון אתר קטלוג אמור להיות השלב הראשון בתהליך פיתוח אתר הקטלוג האינטרנט של העסק שלכם. למה, אתם שואלים? כי שלב זה בעצם מגדיר את המטרות של האתר באופן מסודר – וגם את הדרכים ליישום מטרות אלו. לשם כך, צריך להגדיר את קהלי היעד של האתר ואת המאפיינים שלהם – מה הם אוהבים, איך הם מתנהגים ברשת ועוד. בהתאם לכך, צריך לתכנן את חוויית המשתמש, את הארכיטקטורה ואת העיצוב של האתר. כמובן שצריך לדאוג לכך שהאתר יהיה רספונסיבי. תהליך האפיון מכסה את כל שלבי החשיבה והתכנון הנ"ל, ומגבש את כל המידע וההחלטות במסמך אפיון מסודר.

איך ממשיכים מכאן?

רוצים להתניע תהליך של פיתוח אתר קטלוג שיציג את המוצרים שלכם לעולם? דברו איתנו. ביחד, נבצע אפיון אתר קטלוג באופן מקצועי ומדויק לצרכים שלכם. קבעו פגישה עוד היום!

פיתוח אתר קטלוג – המפתחות של אברא ווב & מובייל להצלחה

פיתוח אתר קטלוג הוא תהליך שאנחנו מכירים היטב. מבחינתנו, תהליך זה בנוי על דיאלוג מפרה ומעצים בין נציגי הלקוח לצוות האפיון המקצועי של אברא ווב & מובייל. שלב הראשון, אנחנו "פותחים את הכל" ומאפשרים לעצמנו לחלום. לאחר מכן, אנחנו בודקים אם יש לחלומות שלנו היתכנות עסקית, והאם הם מתאימים למטרות שלנו ולמסגרת של אתר קטלוג. לאחר מכן, אנחנו בונים בעדינות את הפסיפס התכנוני של האתר – מבנה, עיצוב, טכנולוגיות, תקציבים, לוחות זמנים ועוד.

כל תהליך פיתוח אתר קטלוג מתנהל בשיתוף פעולה מלא בין כל הגורמים במעורבים, בשקיפות מקסימלית. חשוב כמובן לציין שהתהליך מתועד באופן מסודר, במטרה למנוע הפתעות מיותרות.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.