אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

אפיון מערכות Web

מערכות Web נמצאות בכל מקום, ואין ארגון שלא משתמש בהן. אברא ווב & מובייל מתמחה בתהליכי אפיון מערכות Web, שמובילים לפיתוח מדויק, יעיל וחסכוני.

אפיון מערכות Web על קצה המזלג

לפני שנדבר על אפיון מערכת Web, כדאי לעסוק בהגדרה של מערכות Web באופן כללי. בגדול, מערכות Web הן מערכות ממוחשבות שפועלות במרחב האינטרנטי, שניתן לגשת אליהן באמצעות חיבור לרשת האינטרנט. בין אם מדובר במערכות אונליין ארגוניות כגון מערכות ERP או CRP, או באתרים עם כניסה מאובטחת למשתמשים, מערכות Web נמצאות בכל מקום. כיום, ובמיוחד אחרי מהפכת הענן, אין כמעט ארגון שלא משתמש בהן.

אז מה זה אפיון מערכות Web? למעשה, כשארגון מעוניין לפתח מערכת ווב שמתאימה לצרכיו, אי אפשר לצלול ישר לפיתוח. לכל ארגון יש צרכים ייחודיים, ולכל מערכת יש דרכים שונות לענות על צרכים אלו. על מנת לפתח את המערכת המדויקת ביותר לצרכי הלקוח, יש להתניע תהליך בשם אפיון מערכות Web.

אפיון מערכות Web – למה זה כל כך חשוב?

שלב האפיון הוא השלב שבו שמים הכל על השולחן – מחשבות, שאיפות, מטרות, יעדים, קהלי יעד, פונקציות רצויות ועוד – ומנסים לבנות תלכיד על הנייר שישמש את המפתחים. בסוף, לאחר סיום סיעור המוחות בין צוות האפיון לאנשי המקצוע בארגון, התוצר הסופי הוא מסמך אפיון מפורט. מסמך האפיון מכיל את כל המידע שרלוונטי לגבי מערכת ה-Web שעתידה להיבנות: פונקציות, נראות, קהלי יעד, מטרות, סקלביליות, רמת מעורבות משתמשים ועוד. ברגע שתהליך האפיון מסתיים, צוות הפיתוח מקבל אור ירוק לצאת לדרך.

מערכות ה-Web המצליחות ביותר – מהמערכות הגדולות שכולנו מכירים ועד ליישום הקטן שמסייע למשרד הפינתי לייעל את האופרציה – תמיד נשענות על אפיון מקדים איכותי ומדויק. בלי אפיון מקדים מקצועי, הסיכויים שהמערכת תיבנה באופן לא מדויק ובזבזני עולה באופן משמעותי. בנוסף, הסיכויים שהיא תשיג את יעדיה יורדים פלאים.

איך ממשיכים מכאן?

רוצים לפתח מערכת Web לארגון? נשמח לשוחח על הצרכים שלכם ולשתף אתכם בתהליכי העבודה שלנו. לקביעת פגישה, דברו איתנו עוד היום.

המפתח להצלחה: דיאלוג פתוח ומקצועי

באברא ווב & מובייל, חשוב לנו לבצע את שלב אפיון מערכות Web על הצד הטוב ביותר. לשם כך, אנחנו מקפידים לקיים דיאלוג פתוח ומקצועי עם הלקוחות שלנו לאורך התהליך – וגם אחריו. במהלך שלב האפיון, הצוות שלנו יקשיב לדרישות הלקוח, יעלה רעיונות משלו, וינסה ליצור סיעור מוחות שיוביל לפתרונות חכמים וישימים.

לסיכום, שנים של ניסיון לימדו אותנו ששלב זה מהווה בסיס איתן להצלחת הפרויקט. המפתחים שלנו פיתחו עשרות מערכות Web מוצלחות שסייעו לארגונים מכל מגזרי המשק לעמוד ביעדים עסקיים שאפתניים – והכל התחיל באפיון מוצלח.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.