אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

אפיון חווית משתמש

אברא ווב & מובייל היא חברה מובילה לפיתוח יישומים דיגיטליים. אפיון חווית משתמש הוא אחד השלבים הקריטיים בדרך לאפליקציה מצליחה.

אפיון מערכת על קצה המזלג

ארגונים רבים מבינים שהדרך להגשמת היעדים העסקיים מצריכה פיתוח אפליקציה או אתר ייעודיים. מדובר בהחלטה משמעותית, ובמסע עם מספר שלבים קריטיים. אחד השלבים החשובים ביותר בדרך לפיתוח אפליקציה מצליחה הוא שלב המכונה אפיון חווית משתמש. יחד עם שלב אפיון מערכת, זהו שלב שדורש דיוק מירבי.

אפיון מערכת – למה זה כל כך חשוב?

אפיון מערכת הוא שלב כל כך חשוב בגלל שהוא עוסק בהגדרות. שלב זה אמור להגדיר את הפונקציונליות של המערכת, את קהלי היעד שלה, ואת הנראות שלה. אפיון מערכת מדויק מסייע לנו להבין אילו טכנולוגיות וכלים כדאי לנו לבחור על מנת לבנות את האפליקציה. ללא אפיון מערכת, צוות הפיתוח יעבוד באפלה מוחלטת. אבל ברגע שאפיון המערכת מתבצע באופן מקצועי, אז המפתחים מקבלים כלי חיוני שמנחה אותם במהלך העבודה, ושאליו הם יכולים לחזור שוב ושוב בנקודות שונות בתהליך. באופן טבעי, אפיון מערכת מדויק יכול לצמצם את עלויות הפרויקט ולקצר את זמן הפיתוח.

איך ממשיכים מכאן?

רוצים לפתח אפליקציה לארגון? בואו נקבע פגישה על מנת שנוכל לדבר על הצרכים שלכם ולספר לכם קצת על הניסון העשיר שלנו. צרו איתנו קשר עוד היום. אנחנו כאן עבורכם.

המפתח להצלחה: דיאלוג מפרה ומעצים

באברא ווב & מובייל, חשוב לנו לבצע את שלב אפיון חווית משתמש בצורה הכי טובה שרק אפשר. לשם כך, אנחנו מייצרים שיח מפרה ומעצים עם הלקוחות שלנו, שמאפשר לנו להבין את הצרכים שלהם, ללמוד על השאיפות שלהם, לנתח את היעדים שלהם, ולבצע חשיבה משותפת בנוגע לכיווני פעולה אפשריים.

לפעמים, לקוחותינו בוחרים בנו לאחר שכבר ביצעו אפיון חווית משתמש באופן ראשוני בעצמם. בפעמים אחרות, הם מגיעים עם דף חלק לגמרי. עבורנו, זה ממש לא משנה. אנחנו פוגשים אותם היכן שהם צריכים אותנו. ביחד, אנחנו מבצעים את אפיון המערכת באופן מחושב, מיודע ומכוון להצלחה.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.