אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

עיצוב אפליקציה

אברא ווב & מובייל היא חברה מובילה לפיתוח אפליקציות. אם יש משהו שאנחנו יודעים, זה שפיתוח מושלם לא באמת יהיה מושלם בלי עיצוב אפליקציה מקצועי. ככה זה עובד:

עיצוב אפליקציה על קצה המזלג

אמרתם עיצוב אפליקציה? אמרתם עיצוב UI/UX. עיצוב ממשק המשתמש וחוויית המשתמש הן חלקים אינטגרליים בתהליך הפיתוח של כל אפליקציה – מהבסיסית ביותר ועד למורכבת והגדולה מכולן. עיצוב UX עוסק באפיון ההחלטות שמעצבות את חוויית המשתמש – מבנה האפליקציה, סוגי וכמות המסכים, הזרימה בין המסכים ועוד. עיצוב UI עוסק בעיצוב ממשק המשתמש עצמו – יישום מנעד הצבעוניות, סוגי וגדלי הכפתורים, בחירת הפונטים המתאימים ועוד. ביחד, עיצוב UI/UX ברמה גבוהה משלים את עבודת הפיתוח, ומעניק לה פנים זוהרות.

עיצוב אפליקציה – מה צריך לקחת בחשבון?

  • עיצוב אפליקציה היא מומחיות ייחודית, ולא כל המעצבים עוסקים בה. אז לפני שאתם ניגשים לסטודיו לעיצוב, וודאו שהם מתמחים בעיצוב UI/UX ושמאחוריהם פרויקטים רבים ומוצלחים בתחום עיצוב האפליקציות.

  • וודאו שהעיצוב תואם את מאפייני הפיתוח של האפליקציה שלכם – ובעיקר את מערכת ההפעלה שאליה היא מיועדת (iOS, אנדרואיד או שתיהן).

  • חשוב לשים לב שעיצוב האפליקציה מתנהל לפי קודים אסתטיים קפדניים מחד, וסטנדרטים גבוהים של פונקציונליות מאידך. בסופו של דבר, העיצוב נועד לשדרג את נוחות השימוש של האפליקציה ולשפר את סיכויי ההצלחה שלה.

  • האפליקציה שלכם מרחיבה את המותג שלכם. לכן, היא צריכה לדבר בשפה של המותג (צבעים, פונטים וכל נכס מותגי אחר).

  • והכי חשוב: בקשו להיות מעורבים בתהליך לכל אורכו. בקשו לראות wireframes של העיצוב בשלבים הראשוניים. נהלו שיחות סיעור מוחות על המוקאפים של המסכים השונים. אל תפחדו לשאול שאלות. זכרו: אתם צריכים לאשר את הסקיצות רק כשאתם מרוצים ב-110% אחוז ממה שאתם רואים.

איך ממשיכים מכאן?

אברא ווב & מובייל מפעילה סטודיו לעיצוב אפליקציות שמהווה חלק אינטגרלי מתהליך הפיתוח. המעצבים והמפתחים שלנו עובדים ביחד על מנת ליצור אפליקציות עם ערכים אסתטיים ופונקציונליים גבוהים במיוחד. רוצים להכיר את הסטודיו? צרו איתנו קשר עוד היום!

המפתח להצלחה: דיאלוג פתוח בין המעצבים למפתחים

אם יש משהו שלמדנו מהניסיון העצום שלנו בתחום, זה שעיצוב אפליקציה מוצלח מתרחש בזכות דבר אחד מרכזי: התקשורת השוטפת והמקצועית בין המעצבים לצוות הפיתוח. על מנת שהעיצוב יהיה מושלם, המעצבים צריכים להכיר היטב את הקוד של המפתחים ולהבין את האתגרים השונים שניצבים בפני מחלקת הפיתוח. מצד שני, המפתחים אמורים להכיר את הכללים הבסיסיים של UI/UX ולפתח קוד קל ליישום.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.