אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

עיצוב ממשק Web

מה משותף לאפליקציה עסקית מצליחה ולמערכת ארגונית יעילה? לשתיהן יש ממשק מעוצב, שמספק חוויית משתמש חיובית.

עיצוב ממשק Web – הגדרה כללית

לכל אפליקציה ומערכת דיגיטלית יש ממשק Web. הכוונה היא לאזור שבו המערכת פוגשת את המשתמשים על גבי המסך. ממשק זה מאפשר למשתמשים אקראיים ורשומים לבצע פעולות על גבי היישום או המערכת בהם הם משתמשים, ולקיים עמה אינטראקציה דיגיטלית שמניבה תוצאות.

בואו נתחיל לעצב – הכירו את UX ואת UI

עיצוב ממשק Web זו תורה בפני עצמה, ומבוססת ברובה על יסודות עיצוב UX (חוויית לקוח) ו-UI (ממשק משתמש). מעצבי UX מגדירים את קווי המתאר העיצוביים של הממשק, החל מכמות המסכים, סוגי הפקודות והפונקציות, ואפיון תרשים הזרימה של האפליקציה, בהתאם ל-user journey הרצוי. מעצבי UI מיישמים את הנראות של העיצוב מא' ועד ת' – צבעוניות, אלמנטים גרפיים שונים (כגון אייקונים), לוגואים, כפתורים ועוד. הם גם אחראים על שיבוץ המיקרו-קופי במקומות הנכונים.

איך ממשיכים מכאן?

במהלך השנים, עיצבו המעצבים של אברא ווב & מובייל אינספור ממשקי Web מוצלחים עבור שלל אפליקציות ומערכות. רוצים לדעת איך אנחנו עושים את זה? דברו איתנו עוד היום. נשמח להיפגש!

עיצוב ממשק Web – מה חשוב לזכור?

באברא ווב & מובייל, לפני שאנחנו מתחילים את תהליך הפיתוח, אנחנו קודם כל לומדים, חוקרים ומתכננים. אחד הדברים שחשוב לנו לאפיין באופן מדויק הם קהלי היעד שאמורים להשתמש בממשק. ברגע שנבין מי המשתמשים שלנו, נוכל לדייק את העיצוב למענם.

הדבר השני שאנחנו מקפידים עליו בקנאות זה הדיאלוג המתמיד עם מחלקת הפיתוח. היכולת של המעצבים להבין ולהתמודד עם פיתולי הקוד – ולהיפך – יוצרת בסיס איתן למערכות שנראות ועובדות טוב יותר. למזלנו, הסטודיו שלנו וצוותי הפיתוח עובדים באותו המשרד, מה שהופך את הדיאלוג להרבה יותר פשוט ומפרה.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.