אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

עיצוב מערכות

אברא ווב & מובייל מפתחת מערכות ווב מתקדמות לארגונים המובילים במשק הישראלי. . אחד המרכיבים העיקריים להצלחה היא עיצוב המערכת.

עיצוב מערכות על קצה המזלג

החברות המובילות במשק משתמשות במערכות ווב על מנת לנהל הזמנות, להציע שירותים לתושבים, למכור מוצרים, לקדם יוזמות חשובות ועוד. מערכות אלו מבוססות על קוד מתקדם ואינספור רכיבים טכנולוגיים נסתרים מהעין, שמתקשרים אחד עם השני בתזמון מושלם. אבל לא פחות חשובים הם המרכיבים שגלויים לעין – עיצוב ממשק המשתמש והתאמתו לציפיות המשתמשים. במידה רבה, עיצוב מערכות מוצלח מסייע למערכות לממש את היעד שלשמן הן נועדו.

עיצוב מערכות – מה צריך לקחת בחשבון?

  • עיצוב מערכות – בעיקר מערכות מורכבות – היא מומחיות שלוקח שנים רבות לשייף. לא כל סטודיו לעיצוב UI/UX שמעצב אפליקציות יודע או יכול לעשות את זה. אם אתם רוצים לפתח מערכת חדשה, בחרו במומחים בתחום.

  • חשוב לקחת בחשבון את ה-customer journey: המסלול שהמשתמש אמור לעבור במערכת שלכם. ברגע שאפיינתם את מסלול (או מסלולי) הלקוח, עליכם לנסות להכפיף את העיצוב למטרה פונקציונלית זו. בשביל זה יש מומחי UX.

  • יש למותג שלכם נכסים, כמו לוגו, צבעוניות מוגדרת או פונטים ייחודיים. רצוי מאד לשלב אותם בעיצוב המערכת. המערכת אמורה לדבר בשפה של המותג שלכם, ולהפוך אותו לזכיר יותר.

  • הקפידו להיות מעורבים לאורך כל תהליך העיצוב. בקשו להבין איך המערכת מתנהגת על גבי מסכי מחשב ומסכי טלפון שונים. דרשו לראות סקיצות עיצוביות בשלבים הראשוניים ביותר, ואל תתביישו לתת אינפוטים ולשאול שאלות. ככל שהתקשורת תזרום יותר מההתחלה, ככה תוכלו להתמודד עם האתגרים המרכזיים בשלב מוקדם וליהנות מתהליך רציף ומעצים.

איך ממשיכים מכאן?

אברא ווב & מובייל מנהלת סטודיו UI/UX לעיצוב מערכות שעובד בצמוד למפתחי הפרונד אנד המוכשרים ביותר בשוק. רוצים להכיר את הסטודיו שלנו? מעוניינים לצפות במערכות שעיצבנו עבור הארגונים המובילים בישראל? דברו איתנו. נשמח להכיר!

כשפיתוח פרונט אנד פוגש עיצוב מערכות מתקדם

פיתוח פרונט אנד הוא חברו הטוב ביותר של עיצוב מערכות – וההיפך. מדובר בשני צדדים של אותו מטבע. מצד אחד, פיתוח קוד לצד הוויזואלי של המערכת. מצד שני, עיצוב אסתטי שאמור לספק שכבות של נראות פונקציונלית. המערכות המוצלחות ביותר נהנות מפרונט אנד שמדבר עיצובית, ומעיצוב שמבין קוד. בשביל זה צריך שמחלקות הפיתוח ומעצבי ה-UI/UX יקיימו דיאלוג מפרה לאורך כל התהליך. באברא ווב & מובייל, זה בדיוק מה שקורה. מחלקת הפיתוח שלנו והסטודיו שלנו לעיצוב יושבים אחד ליד השני, ודואגים לקיים תקשורת רציפה מתחילת הפרויקט ועד לסופו. הרווח כולו שלכם.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.