אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

עיצוב UI/UX

כחברה מובילה לפיתוח אפליקציות, המומחים של אברא ווב & מובייל מקדישים תשומת לב מיוחדת לאפיון ועיצוב חוויית המשתמש. לצד תהליך הפיתוח, עיצוב UI/UX הוא האלמנט החשוב ביותר של תהליך יצירת האפליקציה – ויכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון.

עיצוב UI/UX על קצה המזלג

עיצובUI/UX עוסק בנראות ובפונקציונליות של ממשקי משתמש שונים, ובחוויה שהם מספקים למשתמשים. בהקשר של אפליקציות, תוכנות ומערכות ממוחשבות, עיצוב UX קובע במידה רבה את ההיגיון, הסדר והמבנה של כל האלמנטים בממשק. עיצוב UI עוסק ביישום החוויה העיצובית בפועל, החל מבחירת הצבעים ועד למיקום וגודל הפונטים השונים. ביחד, שניהם משפיעים איך המשתמש "מרגיש" בזמן השימוש.

עיצוב UI/UX נועד להקל על המשתמש את אופן השימוש באפליקציה, לגרום לו או לה להבין את ההיגיון הפנימי של היישום, ולמקסם את התועלות שניתן להפיק מהשימוש. בסופו של דבר, מטרת העל של עיצוב UI/UX היא לספק למשתמשים הרגשה חיובית – בהתאם לערכי המותג.

מה כולל עיצוב UI/UX?

שאלה מצוינת. בגדול, מדובר על "הלבשת" הקוד של האפליקציה בשכבות של עיצוב, על מנת להפוך את האפליקציה לנהירה עבור המשתמשים. אבל נהירות היא רק הבסיס. האפליקציה צריכה להיות גם מאד נוחה ובעיקר לעודד את המשתמש לשהות בתוכה כמה שיותר, ולחזור אליה לשימוש עתידי. בשביל זה יש UI/UX.

עיצוב UI/UX כולל את הנראות והפונקציונליות של המסכים השונים של המערכת, של הבאנרים והסטריפים השונים, ושל כל הכפתורים. בנוסף, עיצוב UI/UX לוקח בחשבון את כל המיקרו-קופי שמסייע למשתמשים להבין מה צריך לעשות ומתי, ועוד. כל זאת במקביל להטמעת מרכיבי המותג (לוגו, צבעים, ועוד) אל תוך המערכת בצורה חכמה.

עיצוב UI/UX ברמה גבוהה יספק למשתמשים חוויה רציפה (seamless) בין מסך למסך, ובין פעולה ופעולה באפליקציה, כך שהם ירגישו שהפעלת האפליקציה זורמת להם כמעט "מעצמה" ובאופן אינטואיטיבי. כשהכל זורם, אז חוויית הגלישה הרבה יותר נעימה.

איך ממשיכים מכאן?

עולם הדיגיטל מונע על ידי קוד ועיצוב – ואברא ווב & מובייל מתמחה בשניהם. מעוניינים להכיר את עולם ה-UI/UX טוב יותר? רוצים להבין איך חוויית המשתמש יכול לעבוד לטובת האפליקציה העתידית שלכם? צרו איתנו קשר, ובואו נקבע שיחה!

איך אברא ווב & מובייל נכנסת לתמונה?

אברא ווב & מובייל מבינה את החשיבות האדירה של עיצוב UI/UX לאפליקציות ולמערכות ווב . לכן אנחנו מפעילים סטודיו לעיצוב In-House, שיודע לענות על כל צרכי העיצוב של לקוחותינו. המעצבים שלנו ילוו אתכם מהרגע הראשון, במטרה להכיר את הצרכים שלכם, לאפיין את קהלי היעד הרלוונטיים, ולשרטט מתווה פונקציונלי שיוביל להצלחה. חוזקה נוספת של המעצבים שלנו היא התקשורת השוטפת עם מחלקת הפיתוח. דיאלוג רציף זה יוצר שילוב אידיאלי בין הפיתוח לעיצוב, שמהווה תנאי הכרחי לחוויית משתמש איכותית.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.