אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח אנגולר

המפתחים של אברא ווב & מובייל משתמשים בתשתית האיכותית של אנגולר על מנת לפתח אפליקציות מתקדמות וגמישות שמסוגלות לשרת משתמשים רבים. פיתוח אנגולר זו אמנות, והמפתחים של אברא ווב & מובייל יודעים היטב את המלאכה.

פיתוח אנגולר על קצה המזלג

אנגולר (Angular) היא תשתית מבוססת JavaScript שמאפשרת פיתוח אפליקציות עם ביצועים גבוהים, מהירים ורספונסיביים במיוחד. אנגולר פותחה על ידי גוגל ויצאה לאוויר העולם ב-2010. אנגולר מתוחזקת באדיקות על ידי קהילה גדולה של מפתחים.

מה הסיפור עם הגרסאות של אנגולר?

כל מספר חודשים, יוצאת גרסה עדכנית של אנגולר. נכון לתחילת 2021, הגרסה העדכנית ביותר היא Angular 11. כיון שלאנגולר יש מספר גרסאות, אנחנו מקפידים לעבוד עם הגרסה העדכנית ביותר. לפעמים, חברות עם אפליקציות שפותחו בגרסאות קודמות של אנגולר מבקשים מאיתנו לבצע מיגרציה של האפליקציה לגרסה העדכנית. אנחנו עושים זאת בשמחה.

איך ממשיכים מכאן?

פיתוח אנגולר זה משהו שאנחנו מאד מבינים בו. בשנים האחרונות, פיתחנו עשרות אפליקציות מוצלחות באנגולר, והיד עוד נטויה. רוצים לשמוע עוד על פיתוח אנגולר? דברו איתנו!

האם יש הבדל בין אנגולר, ריאקט ו-וויו?

יש הרבה בלבול סביב ההבדלים בין אנגולר, ריאקט ו-וויו. הרי כולם פלטפורמות מובילות לפיתוח אפליקציות, אז מה כבר השוני ביניהן, נכון? אז זהו, שמסתבר שיש לא מעט הבדלים.

נתחיל באבא ואמא. התשתית של אנגולר פותחה על ידי גוגל. ריאקט, לעומת זאת, פותחה על ידי פייסבוק. וויו נוצרה על ידי קהילה מפתחים עצמאים שממשיכה לתחזק אותה עד היום.

שנית, יש את נושא הוותק. מבין שלושת הפלטפורמות, אנגולר היא הכי וותיקה. היא הייתה שם קודם.

ובסוף, יש את חוויית הפיתוח. מרבית המפתחים מרגישים יותר נוח ללמוד ולפתח בוויו ובריאקט, מאשר באנגולר. החוויה של אנגולר היא קצת יותר מורכבת, אבל זה רק בגלל שהיא הרבה יותר עשירה בכלים – וזה כמובן לא מעיד כלום על היכולות של אנגולר לייצר אפליקציות נהדרות.

אז למה כדאי דווקא פיתוח אנגולר?

פיתוח אנגולר מוביל לאפליקציות עם ביצועים נהדרים, רספונסיביות ברמה גבוהה, ומהירות שיא. כמובן, שקהילת המפתחים הגדולה של אנגולר עומדת לרשות כל מפתח שעובד עם תשתית זו, ומספקת עזרה, ייעוץ וכלים היכן שצריך. זה פלוס גדול שכדאי לקחת בחשבון.

אבל מה שמדליק באנגולר זה ממשק הפיתוח, שמחולק לקומפוננטות (רכיבים). לא נשגע אתכם עם תיאורים טכניים, אבל רק נגיד שזהו ממשק מאד מיוחד, ומאפשר למפתחים לייצר קוד איכותי עם מינימום טעויות או באגים. האפליקציה רק מרוויחה מזה.

איזה אפליקציות מפתחים באנגולר?

אפשר להשתמש באנגולר לפיתוח אפליקציות ווב ומובייל, שעובדות נפלא על כל סוגי המכשירים. המון מפתחים מכל העולם בוחרים באנגולר לפיתוח אפליקציות שמשרתות ארגונים גדולים. היכולות של אנגולר מתאימות לאפליקציות גדולות וחזקות, עם אורך חיים ארוך, שדורשות גמישות לצד ביצועים גבוהים.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.