אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח אפליקציות היברידיות

מתכננים לפתח אפליקציה? הבחירה בין אפליקציה היברידית לנייטיב היא קריטית. מהן אפליקציות היברידיות, ומתי כדאי לבחור בהן ולא באפליקציות נייטיב? המאמר הזה עונה על השאלה הזו ועוד.

פיתוח אפליקציות היברידיות על קצה המזלג

פיתוח אפליקציות היברדיות היא מומחיות חיונית בעולם הפיתוח של ימינו. בשביל להבין למה, עלינו לדון בהבדל בין אפליקציה היברידית לבין אפליקציית נייטיב.

כידוע, אפליקציות רצות על מערכות הפעלה כגון אנדרואיד (גוגל) ו-iOS (אפל). ברגע שחברה מסוימת – נניח החברה שלכם – מחליטה לפתח אפליקציה, היא צריכה לוודא שהאפליקציה שלה תותאם באופן אידיאלי לשתי מערכות הפעלה אלו. איך עושים את זה?

בשיטת הנייטיב, בונים שתי גרסאות לאפליקציה, שיותאמו לשתי מערכות ההפעלה. מדובר בשתי פרויקטים שונים, עם שני צוותי פיתוח. כל צוות פיתוח נעזר ב-SDK (ערכת פיתוח תוכנה) של מערכת ההפעלה על מנת לפתח את האפליקציה.

בשיטה ההיברידית, צוות הפיתוח משתמש בקוד HTML, CSS או JavaScript על מנת לפתח אפליקציה אחת שמתאימה לשתי מערכות ההפעלה.

פיתוח אפליקציות היברידיות – יתרונות וחסרונות

אין ספק שהיתרון הגדול ביותר של פיתוח אפליקציות היברידיות הוא תהליך הפיתוח עצמו. בהשוואה לאפליקציות נייטיב מדובר בפחות מחצי המשאבים הנחוצים (צוות אחד ולא שתיים), ותהליך פיתוח קל ומהיר יותר. זהו יתרון מדהים שעוזר לחברות רבות לפתח אפליקציות במהירות, תוך צמצום משמעותי של ההוצאות.

החיסרון הגדול ביותר של פיתוח אפליקציות היברידיות בהשוואה לפיתוח אפליקציות נייטיב מתבטא בביצועים. אפליקציות נייטיב הן מהירות יותר ומעניקות חוויית משתמש רציפה יותר. רוצים אפליקציה מושלמת שתספק ביצועים אופטימליים בכל מערכת הפעלה? לכו על נייטיב. רוצים אפליקציה נהדרת עם Value For Money אידיאלי? בחרו באופציה ההיברידית.

איך ממשיכים מכאן?

עבור ארגונים רבים, פיתוח אפליקציות היברידיות היא הבחירה הנבונה ביותר. צריכים להתייעץ? רוצים מידע נוסף? דברו איתנו. נשמח להציג לכם נתונים עדכניים, להתלבט ביחד איתכם, ולסייע לכם לקבל את ההחלטה החכמה ביותר עבור הארגון שלכם.

איך מחליטים? נעזרים בצוות החשיבה של אברא ווב & מובייל

השלב הראשון בתהליך פיתוח האפליקציה הוא האפיון. זהו שלב של החלטות חשובות. בין היתר, זה הזמן להחליט עם האפליקציה שלכם תהיה אפליקציה היברידית או אפליקציית נייטיב, ובאיזו שפה נפתח אותה. החלטה זו תיקח בחשבון את המשאבים שעומדים לרשותכם, את סוג האפליקציה שאתם צריכים, את קהל היעד אליו אתם מכוונים, ועוד.

אם תחליטו על פיתוח אפליקציה היברידית, חשוב שתדעו שאנחנו נעשה מאמצים כבירים על מנת למסור לכם את האפליקציה המתקדמת ביותר מסוגה. צוותי הפיתוח המנוסים שלנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות כמו Ionic ו-Native Script בשביל לפתח אפליקציות היברידיות עם ביצועים מעולים, שמספקות חוויית "נייטיב". כל זאת, תוך צמצום משמעותי של זמן ועלויות הפיתוח.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.