אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח אפליקציות ומערכות מורכבות

החברות המובילות בישראל נעזרות באברא ווב & מובייל לפיתוח אפליקציות ומערכות מורכבות למגוון תחומים ותעשיות. המאמר הבא יעשה לכם סדר בתהליך.

פיתוח אפליקציות ומערכות מורכבות על קצה המזלג

רוצים לפתח אפליקציה, מערכת מורכבת, דשבורד, מערכת שליטה ובקרה או מערכת ריפורטינג שתעזור לארגון שלכם להשיג יעדים עסקיים ולפרוץ לשווקים חדשים? הגעתם למקום הנכון. נשמח לספר לכם קצת על התהליך של פיתוח אפליקציות. יוצאים לדרך!

התהליך מכתיב את הקצב

השלבים העיקריים של פיתוח אפליקציה הם תכנון, עיצוב, UX/UI, פיתוח פרונט-אנד, פיתוח בק-אנד, תיעוד בזמן הפיתוח, בדיקות, מסירה והדרכה. אנחנו לא יכולים להפריז בחשיבותו של תהליך מסודר ושקוף. תסמכו עלינו: זה יותר חשוב מכל דבר אחר.

ניקח לדוגמא את תהליך פיתוח אפליקציות למובייל. השלב הראשון בתהליך הוא תכנון ואפיון המערכת. בשלב זה נבחר את שפת הפיתוח של האפליקציה, נחליט אם היא תהיה אפליקציה היברידית או אפליקציית נייטיב, נסגור לוחות זמנים לפרויקט ונכיר את הצוות המהמם שיעבוד על הפרויקט שלכם. נשאל המון שאלות חשובות שקשורות לייעוד של האפליקציה, להתנהגות הרצויה של המשתמשים ועוד. נציף כמה שיותר נושאים, במטרה למנוע הפתעות בזמן תהליך הפיתוח.

ברגע שסיימנו עם האפיון, מנהל הפרויקט ידאג לבנות תכנית עבודה מסודרת, עם גאנט וטיימליין שמכילים את תכולת הפרויקט מא' עד ת'. בשלב הבא, נמסור את המפתחות לסטודיו שלנו, שידאג לעיצוב ול-UX/UI. ברגע שהחבר'ה היצירתיים גומרים לעבוד, נעביר את הפרויקט לידיהם המסורות של צוות הפיתוח הבלעדי שלכם, שידאג לפיתוח פרונט-אנד וגם לפיתוח בק-אנד. תהליך הפיתוח ילווה על ידי אנשי הבדיקות שלנו, שיריצו אינספור סוגי בדיקות ידניות ואוטומטיות במהלך ובסיום הפיתוח, במטרה לאתר ולפתור באגים.

השלב המרגש מכולם הוא שלב המסירה. האפליקציה שלכם קרמה עור וגידים, והיא עובדת מושלם. מזל טוב!

איך ממשיכים מכאן?

פיתוח אפליקציות זו המומחיות שלנו, ולקוחות מרוצים זו האובססיה. נשמח להכיר אתכם, לספר לכם עלינו, למסור לכם מידע נוסף ולחשוב ביחד על שיתופי פעולה אפשריים. דברו איתנו!

הסוד שלנו: להפוך תהליכים מורכבים לפשוטים

פיתוח אפליקציות זה עולם ומלואו. יש אפליקציות פשוטות יחסית, ויש אפליקציות גדולות ומורכבות מאד. המטרה שלנו היא להפוך גם את התהליכים המורכבים ביותר – שכוללים פיתוח יישומים לקהלים שונים, עם ארכיטקטורות מרובדות ופונקציונליות מרובות – לפשוטים ונעימים. איך עושים את זה? על ידי תיאום ציפיות, התנהלות שקופה, והגדרת מטרות ויעדים לאורך כל הדרך.

איך אתם משתלבים? שמחים ששאלתם!

באברא ווב & מובייל, פיתוח אפליקציות הוא לא רק תהליך. מדובר במערכת יחסים. למעשה, אתם שותפים מלאים לדרך, מתחילתה ועד סופה. כל מה שאנחנו עושים הוא שקוף לחלוטין, מהבחירות שלנו ועד לעבודה שלנו בשטח. מנהל הפרויקט הייעודי שלכם זמין עבורכם בכל שעה (אבל נסו לא להתקשר באמצע הלילה...) ומוכן ומזומן לענות על שאלות ולקחת חלק בסבבי התייעצות. אפשר לומר שאנחנו צועדים ביחד, בגובה העיניים, משלבי התכנון הראשוניים ועד לשלבי הבדיקות הסופיים. למה אנחנו מספרים לכם את זה? כי אנחנו מאמינים שתקשורת בהירה וברורה היא המפתח להצלחה. גם בתחום שלנו, וגם באופן כללי. לנו זה עובד!

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.