אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח וויו

פיתוח אפליקציות בוויו הינו טרנד שצובר תאוצה גלובלית – ובצדק. בשנים האחרונות, המפתחים של אברא ווב & מובייל נעזרו בוויו על מנת לפתח אפליקציות לעסקים וארגונים רבים. פיתוח וויו זה העתיד, והעתיד כבר כאן.

פיתוח וויו על קצה המזלג

וויו (Vue.Js) היא תשתית נוחה, גמישה ומתקדמת במיוחד לפיתוח אפליקציות, שמתאימה את עצמה באופן אידיאלי לכל סגנונות וארכיטקטורות העיצוב. וויו היא תשתית קוד פתוח מבוססת JavaScript, שנמצאת כרגע בגרסתה השלישית (גרסה 2), לאחר שבעבר שוחררו שתי גרסאות קודמות (1,0).

מה בעצם ההבדל בין וויו לבין אנגולר וריקאט?

זו שאלה שכולם שואלים, והאמת די בצדק, כי מדובר בשלוש הפלטפורמות המובילות היום לפיתוח אפליקציות. יש דמיון ביניהן, אבל יש גם לא מעט שוני.

מה שחשוב לדעת זה שוויו היא תשתית תוכנה, ממש כמו אנגולר, אם כי אנגולר היא הרבה יותר עשירה ונועדה להציע פתרון כוללני. וויו היא תשתית יותר רזה, אבל עובדה זו מקנה לה גם גמישות אופטימלית – וגם הרבה יותר קל לעבוד איתה. ריאקט, לעומתן, היא ספריית קוד.

עוד הבדל משמעותי בין וויו לאנגולר וריאקט קשור ל"הורים". בשונה מאנגולר, שפותחה על ידי גוגל, וריאקט ששייכת לפייסבוק, וויו פותחה ושייכת לקהילת מפתחים עצמאיים. קהילה זו מחויבת מאד לתשתית של וויו, ותמיד זמינה לסייע למפתחים שזקוקים לעצה או לפתרון ספציפי.

איך ממשיכים מכאן?

אנחנו חיים ונושמים פיתוח וויו. המפתחים שלנו מכירים את התשתית של וויו לרוחב ולעומק, ויודעים לייצר תהליך פיתוח אידיאלי בהתאם למאפייני האפליקציה של החברה שלכם. רוצים פרטים נוספים על פיתוח וויו? דברו עם המומחים שלנו. נשמח לספק לכם מידע, להציג את תיק העבודות שלנו, ולייצר שיח שיעזור לכם לקבל החלטה חכמה.

אז למה כדאי דווקא פיתוח וויו?

פיתוח וויו הפך לשירות פרונט-אנד מאד מבוקש בשנים האחרונות, ואם אתם שואלים אותנו, אז די בצדק. וויו מאפשרת פיתוח פרונט-אנד נהדר לאפליקציות ווב ומובייל, ללא תלות בעיצוב שלהן. מבחינת מהירות, רספונסיביות ומדדי ביצועים אחרים, וויו מספקת את הסחורה לא פחות טוב מאנגולר וריקאט.

בנוסף, הקלות שבה ניתן לפתח אפליקציות בוויו היא גורם שלא כדאי לזלזל בו – במיוחד אם יש לכם דד-ליין יחסית קשוח.

איזה אפליקציות מפתחים בוויו? עבור מי?

וויו היא טכנולוגיה פשוט נהדרת לפיתוח פרונט-אנד. היא תומכת בכל סוגי האפליקציות, עבור כל סוגי החברות והארגונים, ומספקת מוצר עם UX/UI אידיאלי שעובד באופן רציף על גבי כל המכשירים.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.