אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח טכנולוגיות

באברא ווב & מובייל, אנחנו מונעים על ידי חדשנות. אנחנו מפתחים פתרונות טכנולוגיים חדשים ללקוחותינו, ובכך עוזרים להם לצמוח ולהצליח. איך אנחנו עושים את זה? הבסיס שלנו טכנולוגי, אבל ליבת העשייה שלנו היא אישית ואנושית.

פיתוח טכנולוגיות על קצה המזלג

אנחנו חברה טכנולוגית שמתמחה בפיתוח פתרונות. אנחנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות והמוכחות ביותר בשוק על מנת לאפיין, לעצב ולפתח מערכות ויישומיים שמזניקים את הלקוחות שלנו קדימה. מהי נוסחת הקסם שלנו? קודם כל, אנחנו מעסיקים אנשי ונשות מקצוע מהמעלה הראשונה, עם תודעת שירות מפותחת במיוחד. שנית, אנחנו מנהלים צוותי פיתוח מגוונים שיכולים להתמודד עם כל אתגר בהצלחה יתרה. ושלישית, אנחנו חיים ונושמים טכנולוגיה.

באילו טכנולוגיות אנחנו משתמשים?

אנחנו One Stop Shop טכנולוגי. כשמדובר בתהליכי פיתוח, אנחנו יודעים לעשות הכל – ולעשות את זה מצוין. הרשימה הבאה נועדה לתת לכם טעימה מן הכלים הטכנולוגיים המתקדמים בהם אנחנו משתמשים:

  • טכנולוגיות פיתוח פרונט-אנד: אנחנו אלופי הפרונט-אנד. צוות הפיתוח שלנו משתמשים באנגולר, וויו וריאקט על מנת לפתח אפליקציות ווב ומובייל שנראות נפלא ומציעות חוויות משתמש מדויקות ומשובחות.

  • טכנולוגיות פיתוח בק-אנד: כשמדובר בפיתוח לצד השרת, אנחנו נמצאים בטופ. בזכות המיומנות שלנו בפיתוח בשפות כמו פייתון ו-Node.js, היישומים והמערכות שלנו מאופיינות במהירות, גמישות וביצועים אופטימליים.

  • פיתוח ב-HTML5/CSS3: כשמדובר בכלים בסיסיים אך חיוניים כמו HTML5 ו-CSS3, אין ספק שהמפתחים שלנו מביאים ערך מוסף אמיתי – בין אם על ידי עיצוב ופיתוח ע"פ שיטת ה-Pixel Perfect ובין אם באמצעות שימוש בקדם-מעבדים מתקדמים כגון Less ו-SCSS.

  • פיתוח אפליקציות היברידיות: אנחנו מאמינים גדולים באפליקציות היברידיות. המומחים שלנו יודעים לפתח גם בריקאט נייטיב וגם ב-flutter ולייצר את האפליקציות ההיברידיות המתקדמות ביותר – במינימום זמן ועלות ללקוח.

איך ממשיכים מכאן?

פיתוח טכנולוגיות זה העתיד, אנחנו משתדלים להישאר לפחות צעד אחד לפני כולם. למיומנות הטכנולוגית שלנו יש מטרה אחת מרכזית: להפוך את הלקוחות שלנו לטובים, יעילים ומצליחים יותר. בשביל לעמוד במשימה שלנו, אנחנו מגייסים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר – ואת האנשים הטובים ביותר. רוצים מידע נוסף? בואו נקבע פגישה!

וזה עוד לא הכל...

אמרנו שאנחנו One Stop Shop, נכון? זה כמובן אומר שאנחנו מעסיקים סטודיו שיודע לעשות UX/UI ברמה הגבוהה ביותר. ואי אפשר בלי כמה מילים על QA. צוות הבדיקות שלנו מריץ בדיקות ידניות ואוטומטיות על מנת לאתר ולפתור תקלות לאורך כל תהליך הפיתוח – ומשתמש בכלים מתקדמים כגון Selenium, Postman, Cypress, BrowserStack ועוד.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.