אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח ע"י בית תוכנה

מחפשים חברה שמתמחה בפיתוח תוכנה? הגעתם למקום הנכון. אבל אנחנו לא עוד בית תוכנה סטנדרטי. אנחנו משקיעים בתהליכי עומק שחוסכים זמן וכסף, מעסיקים עובדים שהם משפחה אחת גדולה, ועובדים עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שיש.

פיתוח ע"י בית תוכנה – מה זה אומר?

בית תוכנה היא חברה שמתמחה בפיתוח תוכנה ואפליקציות לשימושים שונים. חברות וארגונים שזקוקים לתוכנות או למערכות ייעודיות, פונות לבתי תוכנה על מנת שייפתחו עבורם את המוצר הטכנולוגי שמתאים לצרכיהם. למשל, אפליקציה ייעודית ללקוחות החברה. או מערכת פנים ארגונית לעובדים . או מערכת שליטה ובקרה עבור מפעל גדול. יש עוד המון דוגמאות, כמובן.

גיבשנו רשימה קצרה שתסייע לכם במשימה:

  • ותק: מומלץ לנסות להבין כמה שנים בית התוכנה קיים ופועל בשוק, ועד כמה הפעילות שלו משמעותית. מומלץ כמובן להבין עם אילו לקוחות בית התוכנה עבד, והאם המערכות שפותחו עדיין נמצאות בשימוש. אתם לא חייבים לבחור את בית התוכנה הוותיק ביותר – יש גם בתי תוכנה צעירים מצוינים כמובן – אבל וותק הוא פרמטר חשוב כיון שהוא מצביע על יציבות ובניית תהליכים.

  • ניסיון: בדקו עם יש לבית התוכנה ניסיון בפיתוח מוצר דומה למוצר שאתם מחפשים. בקשו לראות תיק עבודות, ולדבר עם לקוחות שקיבלו שירות.

  • צוות הפיתוח: מדובר בפרמטר חשוב מאד. נסו להבין מי יעבוד על המוצר שלכם. האם הם יושבים בישראל או מעבר לים? האם מדובר בצוות in-house או במפתחים במיקור חוץ? האם הצוות יעבוד רק על הפרויקט שלכם או על מספר פרויקטים במקביל? כמה שנות ניסיון יש לצוות? מיהם האנשים שמנהלים אותו? אלו שאלות חשובות מאד – וכדאי שתדעו את התשובות לפני שאתם מתחייבים.

  • טכנולוגיות: נסו להבין עד כמה בית התוכנה מעודכן ויודע לעבוד עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר. נסו גם להבין אם בית התוכנה יכול לספק פתרונות פיתוח מקצה לקצה (one stop shop), שכוללים גם אפיון, עיצוב, פיתוח פרונט אנד ובק אנד, ובדיקות.

איך ממשיכים מכאן?

פיתוח ע"י בית תוכנה זה משהו שארגונים רבים צריכים. מחפשים בית תוכנה שמסוגל להתאים את עצמו לצרכים שלכם? אנחנו מזמינים אתכם להכיר אותנו מקרוב. נשמח להציג את תהליכי העבודה ואת תיקי העבודות שלנו – וגם להכיר אתכם ואת המטרות שלכם. שנקבע פגישה? אנחנו זמינים עבורכם.

כמה מילים עלינו

אנחנו גאים לומר שאנחנו מבתי התוכנה המובילים בישראל. המובילות שלנו נגזרת מהוותק שלנו, הניסיון שלנו, הלקוחות שבחרו בנו והצוות המקומי הנפלא שלנו שיושב כאן בישראל, במשרדים שלנו. כל אלו ועוד מסייעים לנו ליצור תפיסת שירות ייחודית ותהליכי עבודה מיטביים שמייצרים תוכנות ומערכות חדשניות שמותאמות לצרכים של הלקוחות שלנו. ה-DNA הארגוני שלנו נבנה בהדרגה, בעזרת חזון שאפתני ועבודה קשה, ואנחנו מאד גאים במה שהשגנו עד כה – ובכל מה שעוד נשיג.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.