אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח פייתון

פייתון היא בין שפות הפיתוח הפופולריות ביותר בעולם, ויש לכך סיבה טובה. מומחי הפייתון של אברא ווב & מובייל מייצרים תשתיות בק-אנד חזקות ויעילות עבור היישומים המתקדמים ביותר במשק. המפתחים של אברא ווב & מובייל נמצאים בחוד החנית של עולם הפיתוח, בו פיתוח פייתון הוא מצרך מבוקש.

פיתוח פייתון על קצה המזלג

פייתון היא שפת פיתוח מאד (מאד!) פופולרית ומבוקשת שקיימת כבר מעל ל-20 שנה. פייתון מאפשרת לפתח תשתיות בק-אנד למגוון רחב של יישומים, לרבות אתרים ואפליקציות ווב ומובייל. פייתון עובדת עם כל הפלטפורמות (ווינדוס, מאק ולינוקס). עם השנים, צברה פייתון עדת מעריצים וקהילת מפתחים עצומה ברחבי הגלובוס.

האם פייתון נחשבת שפה טובה יותר מ-Node.js?

זוהי שאלה שמעסיקה רבים. שתי שפות אלו נחשבות מצוינות, ולכן אי אפשר להגיד שאחת מהן יותר טובה מהשנייה. מה שכן, לפייתון יש יתרונות שאין ל-Node.js, וההיפך. פייתון שפה הרבה יותר חזקה ואיתנה מ-Node.js, אך Node.js יותר מהירה וגמישה.

איך ממשיכים מכאן?

פיתוח הבד-אנד שלנו מבוסס בחלקו הגדול על פיתוח פייתון – והלקוחות שלנו רק מרוויחים מכך. רוצים לשמוע עוד על פיתוח פייתון? נשמח לקבוע פגישה. דברו איתנו!

אז למה כדאי דווקא פיתוח פייתון?

יש המון סיבות שבזכותן כדאי ללכת על פיתוח פייתון. לפני כל דבר אחר, מדובר בשפה מאד ידידותית למפתחים. קל מאד ללמוד אותה, ולפיכך קל להשתמש בה לפיתוח מגוון רחב של יישומים. פייתון בנויה בצורה כזו, שברגע שמפתחים משתמשים בה, הם אוטומטית הופכים ליעילים יותר. זאת עקב המודולים, החבילות והתשתיות של פייתון (לדוגמא Django), שמהוות בסיס מצוין לכל משימת פיתוח.

סיבה נוספת קשורה לשפת הקוד של פייתון. מדובר בשפה מאד פונקציונלית. שורות הקוד של פייתון קצרות מאד, וזה מוריד את זמני הפיתוח. בלי קשר, מפתחים שעובדים עם פייתון יכולים להיעזר באינספור מסמכי תמיכה, שנכתבו לאורך 20 שנים, וגם בקהילה הענקית של פייתון ברחבי העולם. כל אלו ועוד מורידים את זמן הפיתוח באופן משמעותי.

לסיכום, עושר המשאבים של פייתון, יחד עם העוצמה המובנית שלה והקלות השימוש שלה, הופכת אותה לשפה אידיאלית לפיתוח בק-אנד. כזו שהמפתחים של אברא ווב & מובייל גאים להשתמש בה.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.