אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח ריאקט

המפתחים של אברא ווב & מובייל עובדים עם ריאקט על מנת ליצור אפליקציות ווב מתקדמות ואתרים רספונסיביים עם ממשקי משתמש מרהיבים. פיתוח ריאקט הינו מצרך מבוקש בשוק, ומומחי הפרונט-אנד של אברא ווב & מובייל הם ממובילי התחום בישראל.

פיתוח ריאקט על קצה המזלג

ריאקט, שפותחה על ידי פייסבוק, היא היא ספריית קוד מבוססת JavaScript לפיתוח פרונט-אנד מהיר של יישומי ווב מתקדמים, כגון אתרי אינטרנט רספונסיביים ואפליקציות חדשניות. מאז שהיא הושקה ב-2013, ריאקט (React) קנתה את מקומה בעולם פיתוח הפרונט-אנד, ודי בצדק. זוהי פלטפורמת פיתוח מאד איכותית ליצירת ממשקי משתמש גמישים, קלים לתפעול ומאד ידידותיים. אמרתם ריאקט – אמרתם חוויית משתמש גבוהה.

מה בעצם ההבדל בין ריאקט לבין אנגולר ו-וויו?

זו שאלה ממש מצוינת, כי אם חברה מפתחת אפליקציה, אז יש סבירות גבוהה שהמפתחים משמשים באחד מהשלושה – ריאקט, אנגולר או וויו. הן עד כדי כך מבוקשות ומוכרות בשוק העולמי.

בכל זאת, יש הבדלים. ריאקט היא ספריית קוד שפותחה על ידי פייסבוק. אנגולר היא תשתית תוכנה רחבה שפותחה על ידי גוגל. כמו אנגולר, וויו היא גם תשתית תוכנה, אבל היא פותחה על ידי קהילה של מפתחים, שרצו ליצור אלטרנטיבה איכותית נוספת – והצליחו לא רע.

איך ממשיכים מכאן?

פיתוח ריאקט זו אחת התשוקות הגדולות שלנו. בשנים האחרונות, המפתחים שלנו פיתחו עשרות אפליקציות ווב בריאקט, שזכו לתשואות המשתמשים. מעוניינים לדעת עוד על היתרונות של פיתוח ריאקט? רוצים לדבר על אפליקציות וסביבות פיתוח? בשביל זה אנחנו פה. צרו איתנו קשר, ובואו נקבע שיחה!

אז למה כדאי דווקא פיתוח ריאקט?

פיתוח ריאקט מוביל ליצירת ממשקי משתמש לאפליקציות סופר-מודרניות שנראות נהדר ומתנהגות עוד יותר נהדר. יחסית קל לפתח בריאקט, והתהליך הוא יחסית מהיר ורציף. אז אם אתם מחויבים ללוח זמנים צפוף, זו נקודה ששווה לקחת בחשבון.

בנוסף, מאחורי ריאקט עומדת קהילה ענקית של מפתחים מכל העולם, שמציעים כל מיני תוספות ופתרונות קוד פתוח שכל מפתח ריאקט יכול להשתמש בהם באפליקציה עליו הוא עובד.

איזה אפליקציות מפתחים בריאקט? עבור מי?

ריאקט היא ספריית קוד נפלאה לפיתוח אפליקציות ווב ומובייל. ממשקי המשתמש הנפלאים שניתן ליצור עבור אפליקציות ייעודיות – וגם תהליכי פיתוח מהירים ופשוטים יחסית – הופכים את ריאקט לחביבתן של חברות צעירות ודינאמיות מכל מגזרי התעשייה, לרבות חברות סטארט-אפ. יחד עם זאת, חשוב לציין שגם חברות גדולות ומבוססות משתמשות באפליקציות שפותחו בריאקט.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.