אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח ריאקט נייטיב

אברא ווב & מובייל מתמחה בפיתוח אפליקציות היברידיות בריאקט נייטיב, שמתאימות לכל מערכות ההפעלה במובייל. באמצעות פיתוח ריקאט נייטיב, אנחנו מספקים ללקוחותינו מוצר היברידי איכותי שחוסך זמן ועלויות פיתוח.

פיתוח ריאקט נייטיב על קצה המזלג

ריאקט נייטיב היא פלטפורמת פיתוח מבוססת JavaScript מבית פייסבוק שנועדה לפתח אפליקציות היברידיות שיכולות לרוץ על כל פלטפורמות המובייל, לרבות iOS ואנדרואיד. מאז השקתה בשנת 2015, צברה ריאקט נייטיב פופולריות עצומה. האמת, אפשר להבין למה. מדובר בפלטפורמת פיתוח מאד אמינה ועשירה בכלים, שמהווה תחליף נהדר לפיתוח אפליקציות נייטיב, שלמרות יתרונותיהן, הן יותר יקרות וגם לוקחות יותר זמן לפתח.

מהם היתרונות של ריאקט נייטיב?

אנחנו שמחים ששאלתם. לריאקט נייטיב יש הרבה יתרונות. קודם כל, חשוב לדעת שעד לפני כמה שנים, האפשרות לבנות אפליקציה היברידית איכותית שתעבוד באופן מספק על כל פלטפורמות המובייל לא הייתה אפשרית. אפשר לומר שריאקט נייטיב עשתה סוג של מהפכה. למה מהפכה, אתם שואלים? כי ברגע שניתן לפתח אפליקציה אחת לכל פלטפורמות המובייל, ניתן להעסיק צוות פיתוח אחד בלבד מתחילת התהליך ועד סופו. המשמעות של העסקת צוות אחד במקום שני צוותי פיתוח (אחד לאפליקציה ל-iOS ואחד לאפליקציית האנדרואיד) היא חסכון אדיר בזמן ובכסף – מבלי להתפשר על איכות.

יש גם יתרונות נוספים, כמובן. ריאקט נייטיב היא פלטפורמה מבוססת שבאה מבית טוב (פייסבוק) וצברה קילומטרז' יפה בשוק. בנוסף, היא מגיעה עם ספריות כלים עשירות ומאחוריה יש קהילה עצומה של מפתחים שניתן לשאוב מהם מידע ועזרה בכל רגע נתון.

איך ממשיכים מכאן?

פיתוח ריאקט נייטיב היא יותר ממומחיות. זו דרך חיים. רוצים לשמוע עוד על היכולות של צוותי הפיתוח שלנו? דברו איתנו. נשמח להכיר אתכם ולהבין את הצרכים הייחודיים שלכם.

איזה אפליקציות מפתחים בריאקט נייטיב? למי זה מתאים?

ריאקט נייטיב מאפשרת לארגונים מכל הסוגים לפתח יישומים היברידיים גדולים ומסובכים – וגם קטנים ופשוטים. אז נכון, את האיכות של אפליקציות נייטיב ל-iOS או לאנדרואיד קשה לשחזר, אבל בינינו, אפליקציות היברידיות די מתקרבות לשם. כשלוקחים בחשבון את השימושיות הגבוהה בכל הפלטפורמות, יחד עם החסכון המשמעותי בזמן ועלויות הפיתוח – מדובר ב-no brainer עבור חלק גדול מהארגונים שקיימים במשק.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.