אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה זו המומחיות שלנו. אנחנו מפתחים תוכנות לווב ולמובייל עבור הארגונים המובילות במשק – כולל חברות פורצות דרך שנמצאות בדרך לכבוש את העולם.

פיתוח תוכנה על קצה המזלג

פיתוח תוכנה הוא מושג די רחב. בימינו, ארגונים ועסקים רבים מעוניינים לפתח תוכנה, מערכת או אפליקציה ייעודית שתאפשר להם לצמוח מבחינה עסקית, למדוד ביצועים, להעצים עובדים, לשרת לקוחות ועוד. לשם כך, הם צריכים לפנות לחברה שמתמחה בפיתוח תוכנה – כמו אברא ווב & מובייל. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. היי, נעים להכיר!

באילו סוגים של תוכנות מדובר?

באברא ווב & מובייל, אנחנו מפתחים קשת רחבה של תוכנות, מערכות ואפליקציות. רוצים דוגמאות? בבקשה. במהלך השנים, צוותי הפיתוח שלנו פיתחו מערכות שליטה ובקרה לחברות תעשייתיות, פורטלים פנים-ארגוניים לעובדים ומנהלים, תוכנות שמודדות ומנתחות נתונים מורכבים, מערכות להרשמה וניהול אירועים מרחוק, תוכנות לניהול קליניקות רפואיות, אפליקציות למשתמשים מכל הסוגים, מערכות להזמנות טיסות ועוד. לקוחותינו בהווה ובעבר כוללים את החברות המובילות במשק, כגון אל על, עריית תל אביב, טבע, סיילספורס ועוד.

איך ממשיכים מכאן?

פיתוח תוכנה זו המומחיות שלנו. אנחנו מציעים ללקוחותינו שירותי One Stop Shop מקצה לקצה, מהפרונט ועד לבק אנד. רוצים לשמוע עוד? נשמח לקבוע פגישה ולהכיר את הצרכים שלכם טוב יותר. דברו איתנו. אנחנו כאן בשבילכם.

פיתוח תוכנה – תיאור התהליך

פיתוח תוכנה הוא תהליך מובנה ומסודר. התהליך מתחיל באפיון ותכנון המוצר המבוקש ביחד עם הלקוח. שלב זה הוא חשוב ביותר, ונשען על דיאלוג פתוח וסיעור מוחות מפרה. השלבים הבאים כוללים את עיצוב הארכיטקטורה של התוכנה או המערכת, לרבות עיצוב ממשק המשתמש (UX/UI). דרך אגב, יש לנו סטודיו לעיצוב שיושב במשרדי החברה, ושמתמחה בתכנון חוויית המשתמש ועיצוב ממשקי משתמש.

לאחר אישור התכנון והעיצוב, נכנסים צוותי הפיתוח לתמונה. צוותי הפיתוח שלנו כוללים מפתחים שמתמחים בפרונט-אנד – פיתוח ממשק המשתמש של התוכנה או המערכת. במקביל, מפתחי הבק-אנד שלנו יפתחו את חלקה "האחורי" של המערכת – הצד שמתקשר עם השרת ודואג לאופטימיזציה של ביצועים. לאחר סיום הפיתוח (וגם לאורך כל התהליך), צוות הבדיקות שלנו יריץ בדיקות ידניות ואוטומטיות לאיתור ותיקון באגים ותקלות שונות. לאחר סיום תהליך הבדיקות האחרון, יועבר המוצר בחגיגיות ללקוח.

כלי הפיתוח המובילים לכל התרחישים

יש המון סוגים של פלטפורמות ושפות תכנות – ועולם הפיתוח רק ממשיך להתקדם בקצב מסחרר. מה זה אומר לגביכם? בגדול, זה אומר שאתם נהנים מקשת בלתי נגמרת של אפשרויות – כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את סביבת הפיתוח שמתאימה למוצר שלכם. בשביל זה אנחנו כאן. בהתאם להיכרות שלנו איתכם ועם הצרכים שלכם, נוכל לסייע לכם לבחור באפליקציית נייטיב או באפליקציה היברידית, בפיתוח באנגולר או בריאקט, בשימוש בריאקט נייטיב או ב-Flutter – ועוד. מה שלא תבחרו, אתם יכולים להיות בטוחים שהבחירה תהיה מושכלת, הגיונית ומותאמת למכלול השיקולים הטכנולוגיים, העסקיים, הפיננסיים והמיתוגיים של החברה שלכם.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.