אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח HTLM5/CSS3

צוותי הפיתוח של אברא ווב & מובייל נעזרים ב-HTML5 וב-CSS3 על מנת ליצור אפליקציות ואתרים מתקדמים, חכמים ומעוצבים לעילא. פיתוח HTML5/CSS3 זה משהו שכולם עושים, אבל מעטים יודעים לעשות את זה בחכמה כמו המפתחים של אברא ווב & מובייל.

פיתוח HTML5/CSS3 על קצה המזלג

נתחיל במובן מאליו: שפות ה-HTML ו-CSS הן מאבני היסוד הבסיסיים ביותר של דפים אינטרנטיים ושל מה שאנחנו מכנים פיתוח פרונט-אנד.

HTML היא שפה שמסמנת את המיקומים של התכנים השונים בדף ואת היחס ביניהם. רוצים המחשה? דמיינו תכנון אדריכליות של בית או בניין. זה בערך אותו הדבר – רק באינטרנט. לעומתה, CSS היא שפה שעוסקת בנראות של הדף בפועל. היא מגדירה את כל החוקיות העיצובית – מצבעים ועד פונטים, מזוויות ועד צללים.

יחד, שתי שפות אלו מציבות הנחיות ברורות לגבי איך שאתרים ואפליקציות אמורות להיראות בפועל. הדפדפנים השונים קוראים את ההנחיות הנ"ל – ומתרגמים אותם ליישומים שאנחנו רואים על גבי המסכים שלנו.

איך ממשיכים מכאן?

פיתוח HTML5/CSS3 זה משהו שבא לנו טבעי. אנחנו חיים ונושמים פיתוח פרונט-אנד, ולכן יודעים כל מה שצריך לדעת על HTML, CSS, Javascript ועוד. יש לכם רעיון לאתר חדש? רוצים לפתח אפליקציה פורצת דרך? נשמח לשמוע ולתרום רעיונות מהצד שלנו. בואו נקבע פגישה!

מה זה HTML5?

HTML 5 היא הגרסה האחרונה והמתקדמת ביותר של שפת ה-HTML, שהושקה לראשונה אי שם בשנות ה-90. HTML 5 היא שפת סימונים (Markup Language) שמטרתה לאפיין את המבנה הבסיסי של דפי אינטרנט ומסכי אפליקציות. אפיוני התוכן מכונים "תגיות". באופן טבעי, הגרסה העדכנית של HTML מותאמת באופן מושלם לצרכים של ימינו – גלישה במובייל, רספונסיביות, נגישות, אופטימיזציה למנועי חיפוש והטמעת רכיבי מולטימדיה.

מה זה CSS3?

CSS3 היא הגרסה העדכנית ביותר של שפת ה-CSS. זוהי שפה שמאפשרת למפתחים לבנות את הפריסה הוויזואלית של דפי ה-HTML באופן אידיאלי, תוך תשומת לב דקדקנית לסוגיות סגנוניות שונות – צבעים, פונטים ועוד. בדומה ל-HTML, גם CSS הגיחה לעולם בשנות ה-90. CCS3 הושקה על מנת מענה לצרכי הפיתוח של ימינו, שמתפתחים בקצב מסחרר.

אברא ווב & מובייל – המומחים לעולמות ה- HTML5/CSS3

המומחים של אברא ווב & מובייל מביאים ערך מוסף אמיתי, גם בגזרות הפרונט-אנד הבסיסיות ביותר של HTML5 ו-CSS3. אנחנו משתמשים במתודולוגיות עיצוב ופיתוח שמבוססות על שיטת ה-Pixel Perfect, ובכך יוצרים אפליקציות ואתרים שנושקים לשלמות. בנוסף, כשמדובר ב-CSS, אנחנו מעצימים את יכולות הפיתוח שלנו באמצעות קדם-מעבדים מתקדמים כגון Less ו-SCSS.

כל דפדפן ומכשיר מתרגם את הפקודות של HTML ו-CSS קצת אחרת, והמיומנות שלנו מאפשרות יישום אופטימלי של אתרים ואפליקציות על גבי כל הדפדפנים הקיימים. תוסיפו מהירות, יצירתיות והמון ניסיון, וקיבלתם צוות שמתעלה על עצמו – ועל כל הציפיות – בכל פעם מחדש.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.