אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

פיתוח Node.js

המפתחים של אברא ווב & מובייל עובדים עם Node.js במטרה ליצור תשתית בק-אנד איכותית עבור האפליקציות המתקדמות ביותר בשוק. פיתוח Node.js הינה מיומנות מבוקשת, והמפתחים שלנו משתמשים בארגז כלים עשיר על מנת לבנות אפליקציות שעומדות בכל הציפיות.

פיתוח Node.js על קצה המזלג

Node.js היא סביבת פיתוח בק-אנד מבוססת JavaScript שמיועדת, בין היתר, לפיתוח אפליקציות ווב ומובייל. הקוד של Node.js יוצר את הבסיס לתקשורת בין הדפדפן לשרת, שחיונית לכל אפליקציה.

Node.js היא סביבת קוד פתוח, והיא מתוחזקת על ידי קהילת מפתחים נאמנה.

האם Node.js נחשבת שפה טובה יותר מפייתון?

ממש לא. שתיהן שפות מצוינות, ולכל אחת יש את היתרונות שלה. במקרה של Node.js, מפתחים נהנים מגמישות מקסימלית שמאפשרת להם לבנות תשתית סופר-סקליבילית. פייתון היא שפה פחות גמישה, אבל היא יותר איתנה.

איך ממשיכים מכאן?

חלק ניכר מפיתוח הבד-אנד שלנו מבוסס על פיתוח Node.js, מה שמוביל לאפליקציות מהירות וסקלביליות שעונות על צורכי הלקוחות שלנו. רוצים מידע נוסף על פיתוח Node.js? אנחנו כאן בשבילכם. דברו איתנו!

אז למה כדאי דווקא פיתוח Node.js?

יש לא מעט סיבות ללכת על פיתוח Node.js. נתחיל בעובדה ש-Node.js היא סביבה מבוססת JavaScript, מה שמהווה יתרון עצום כשבאים לבנות אפליקציות עם פרונט-אנד שנבנה גם הוא ב-JS. שנית, Node.js היא מאד פונקציונלית. מפתחי Node.js משתמשים בפחות שורות קוד.

בנוסף, התשתית שנבנית ב-Node.js היא מהירה, ומסוגלת לעבד מספר רב של בקשות במקביל. זה מצוין בעיקר עבור אפליקציות עם המון משתמשים, שמתעדכנת פעמים רבות ושואפת להציג מידע מהימן בזמן אמת.

מפתחים אוהבים את Node.js, כי היא מאד קלה ללמידה ולשימוש, מה שמפחית במקרים רבים את זמני הפיתוח. יתרון נוסף עבור מפתחי פרונט-אנד הוא העובדה ש-Node.js מבוססת על JavaScript, מה שהופך את הממשק והמעבר בין פיתוח הפרונט לבק-אנד ליותר רציף וקל. ועוד דבר נוסף אבל משמעותי: קהילת המפתחים העצומה שמתחזקת את Node.js תמיד זמינה לסייע במתן פתרונות וכלים תוך כדי עבודה.

איזה אפליקציות כדאי לפתח ב-Node.js?

אפשר לפתח כמעט כל אפליקציית ווב או מובייל בעזרת Node.js. אבל Node.js היא בחירה מצוינת לפיתוח אפליקציות סקלביליות עם ארכיטקטורה מרובדת, שאפשר להגדיל ולהמשיך לפתח עם הזמן. גם אפליקציות שמתעדכנות בריל-טיים ייהנו מאד מתשתית הקוד של Node.js, בזכות מהירות העיבוד.

כמה סוכר?

בואו נקבע שיחה. אפשר גם להיפגש במשרד על קפה ונשנושים. 0% התחייבות מהצד שלכם, 100% הקשבה מהצד שלנו.