אנחנו עכשיו אברא ווב & מובייל.  

קראו עוד

אנחנו אברא ווב & מובייל

אברא ווב & מובייל היא חברת הפרונט-אנד המובילה בישראל. אנחנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות על מנת לסייע לארגונים גדולים ולסטארט-אפים צעירים לפתח פלטפורמות ווב ומובייל חדשות. אז נכון, אנחנו מגדירים את עצמנו כמומחים לפיתוח פרונט-אנד, אבל אנחנו מספקים שלל שירותים משלימים ברמה הגבוהה ביותר, כמו בק-אנד, אפיון ועיצוב, ובדיקות ואוטומציה. יותר מכל דבר אחר, אנחנו מאמינים באנשים. אנחנו משקיעים בצוותים שלנו – וגם בשלך. אנחנו מקדשים עבודת צוות, יוצרים תהליכים שמקדמים אמון ולא זזים לשום מקום בלי קובץ לניהול משימות. אנחנו אוהבים לעבוד ביחד, כי זה פשוט עובד.

המשימה שלנו

אנחנו שואפים לספק שירות ברמת המצוינות הגבוהה ביותר, בכל פרויקט בו אנחנו מעורבים. אנחנו רוצים להפוך את הלקוחות שלנו לטובים יותר. זה הדלק שמניע אותנו. בשביל זה אנחנו קמים בבוקר.

Hidden Anchor

אברא (לשעבר בבילון) היא חברה בורסאית שהציבה לעצמה מטרה להפוך לאחת מחברותה-IT המובילות בישראל. תחומי הדיגיטל והפיתוח הם חלק בלתי נפרד מהחדשנות העדכנית של עולם ה-IT, ועל כן זיהתה אברא את הפוטנציאל הטמון בחיבור עם הירולו, חברה שמביאה ללקוחותיה ערך מוסף משמעותי בזירות אלו. שילובה של הירולו כזרוע פיתוח יחד עם הפעילויות הקיימות באברא תסייע לנו להציע לכם פתרונות מקיפים לצרכים העסקיים שלכם. הירולו תמשיך לספק לכם קשת שירותים ייחודית, פיתוח אפליקציות ומערכות דיגיטליות מקצה לקצה, לרבות אפיון ועיצוב חוויית המשתמש, בהתאם לסטנדרטי האיכות אליהם אתם רגילים. החיבור עם אברא יאפשר לנו להמשיך להשתפר, לרכוש מיומנויות ולהתפתח לכיוונים חדשים לטובת כלל לקוחותינו.

איך ממשיכים מכאן?

רוצים לפתח אפליקציה לארגון? בואו נקבע פגישה על מנת שנוכל לדבר על הצרכים שלכם ולספר לכם קצת על הניסיון העשיר שלנו.

node figurebackend development fullstack
vue figurefrontend development fullstack